II Jaworznicka Olimpiada Sportowa dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej Ruchowo.

2019-11-15

15.11.2019r. był bardzo aktywnym piątkiem. Nasi uczniowie: Weronika Kania, Ola Dziuba, Eryk Sieczkowski, Oskar Wyrwiak, Patryk Zając, Michał Sobik, Mateusz oraz Dominik Papińscy wzięli udział w II Jaworznickiej Olimpiadzie Sportowej dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej Ruchowo. 

W olimpiadzie wzięły udział aż 22 drużyny Nasi sportowcy rywalizowali dzielnie z ponad 160 zawodnikami ze śląskich i małopolskich miast: Jaworzna, Katowic, Sosnowca, Siemianowic Śląskich, Chrzanowa i Miechowa. Widać było, silne emocje oraz satysfakcję z możliwości rywalizacji z zawodnikami z innych placówek. Dzieci konkurowały w takich dyscyplinach jak boccia, slalom na wózkach, sprint na wózkach, rzutki - Dart, kręgle, strzały hokejowym kijem do bramki na czas.
Oprócz sportowych zmagań na dzieci i młodzież czekało naprawdę wiele atrakcji m.in. wielkie maskotki, fotobudki, słodki poczęstunek oraz pyszna pizza. Impreza z dużym rozmachem. BRAWO!!!! – Gratulujemy wszystkim uczestnikom oraz organizatorom tak wspaniałej imprezy.
Nasi sportowcy przywieźli 11 medali, wspaniałe nagrody oraz specjalne wyróżnienie – Fair Play.

zamknij