Sukcesy

XVI Powiatowy Konkurs Kolęd i Pastorałek - I miejsce

Zespół wokalny "Świerszcze" ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Chrzanowie zająłó I miejsce w kategorii zespół - kolęda w języku polskim w ramach XVI Powiatowego Konkursu Kolęd i Pastorałek, który odbył się 21.12.2017 roku w I Liceum Ogólnokształcącym w Chrzanowie. Gratulujemy!

Ogólnopolski Przegląd Artystyczny "Motywacje 2017" - III miejsce

8.12.2017r uczniowie naszej szkoły zdobyli III miejsce w Ogólnopolskim Przeglądzie Artystycznym "Motywacje 2017" , które przebiegało pod hasłem "Każdy po swojemu". Nagrodzone zostało przedstawienie teatralne "Krąg dobra". Gratulujemy artystom!

Festiwal piosenki w Krakowie

28 kwietnia 2015 r. uczniowie brali udział w VI Festiwalu Piosenki Karaoke „Śpiewajmy Razem” organizowanym przez SOSW nr 1 w Krakowie. II miejsce zajęła Iwona Książek za piosenkę „Nauczę Cię żyć”.

Sukces w Festiwalu

2015.04.18.

Zespół ISKIERKI ze Szkoły Przysposabiającej do Pracy uczestniczył w X Jubileuszowym Integracyjnym Ogólnopolskim Festiwalu Tańca i Piosenki „Chrzanowska Lokomotywa Artystyczna”. Uczniowie zaprezentowali taniec piracki, ubrani w kostiumy przygotowane specjalnie na tę imprezę. Otrzymali nagrodę Grand Prix w kategorii INTEGRA oraz czek o wartości 1000 zł.

Wyniki egzaminów zawodowych z sesji zimowej

Czterech uczniów otrzymało świadectwa potwierdzające zdany egzamin z kwalifikacji zawodowych w zawodzie monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie.

Rozgrywki tenisa w Ciechanowie

2015-03-27 uczniowie ZSZ Marcin Bałuszek i Sebastian Ziarnik  uczestniczyli w Ogólnopolskim Turnieju w Tenisie Stołowym „Sprawni-Razem” w Ciechanowie. Marcin Bałuszek zajął I miejsce, Sebastian Ziarnik 8 miejsce. 

Zimowe sporty

13-14.03.2015 r. w Zakopanem odbyły się w Wojewódzkie zawody w sportach zimowych, organizowane przez Małopolskie Stowarzyszenie Społeczno-Sportowe „Sprawni – Razem”. Pojechali na nie uczniowie ZSZ Grzegorz Wrona i Adam Dudkiewicz. W slalomie gigancie Grzegorz Wrona zajął I miejsce. 

Puchar Prezydenta Rzeczpospolitej w XV Paraspartakiadzie Śląska i Zagłębia 

Dnia 27.10.2014 r.odbyła sie XV Parspartakiada Śląska i Zagłębia w hali Centrum w Dąbrowie Górniczej. Podczas tegorocznej jubileuszowej Paraspartakiady Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Chrzanowie został ogłoszony jako najlepsza drużyna 2014 r. Na ręce Dyrektora SOSW Jerzego Walczaka uroczyście wręczono puchar prezydenta Rzeczpospolitej Bronisława Komorowskiego.

W tym roku Ośrodek reprezentowali: Dominika Białas, Karolina Janik, Dawid Buczek, Rafał Wika, Mateusz Hoffmann, Cezary Oczkowski.

Albertiana 2013

Uczniowie szkoły Podstawowej i Gimnazjum SOSW zajęli III miejsce w XIII Ogólnopolskim Festiwalu Teatralno -Muzycznym Osób Nieopełnosprawnych Intelektualnie Alberiana 2013. Zespół Iskierki przedstawił "Tryumf Miłości" i zakwalifikował sie do Wielkiego Finału, który miał miejsce 4 kwietnia 2013 roku w teatrze im. J. Słowackiego w Krakowie. Organizatorm Festiwalu była Fundacja Anny Dumnej "Mimo wszystko" w Krakowie, oraz Fundacja i. Brata Alberta w Radwanowicach. Gratulujemy!

Albertiana 2012

Uczniowie Szkoły Podstawowej i Gimnazjum SOSW zakwalifikowali się do II etapu eliminacji XII Ogólnopolskiego Festiwalu Teatralno - Muzycznego Osób Niepełnosprawnych Intelektualnie Albertiana 2012. Nasi artyści wystąpili z przedstawieniem "Kopciuszk" w MOKSiR w Chrzanowie 9 lutego 2012 roku.

Gala projektu Modernizacja Kształcenia Zawodowego w Małopolsce

7 grudnia 2011 roku uczeń Zasadniczej Szkoły Zawodowej otrzymał nagrodę za sukces, który odniósł w związku z udziałem w projekcie "Modernizacja Kształcenia Zawodowego w Małopolsce". Gratulujemy!

Mistrzostwa Polski w tenisie stołowym

15 - 16 kwietnia 2011 roku w Kazimierzy Wielkiej odbyły się Mistrzostwa Polski w Tenisie Stołowym. Uczniowie Gimnazjum SOSW w Chrzanowie zajęli czołowe miejsca - I miejsce w grupie starszej chłopców zajął Kamil Bałuszek, oraz II miejsce w grupie młodszej chłopców zajął Marcin Bałuszek. Gratulujemy!

Laureaci X konkursu kucharsko - cukierniczego o puchar Małopolskiej Izby Rzemiosła i Przedsiębiorczości

Uczniowie Zasadniczej Szkoły Zawodowej SOSW Justyna Szpila i Dominik Leśniak zajęli I miejsce w konkursie cukierniczym, który odbył się 6 i 7 kwietnia 2011 r. w Zespole Szkół nr 14 w Krakowie. W tym roku tematem przewodnim konkursu były „Muzyczne inspiracje”. Potrawy konkursowe przygotowywało 14 par kucharzy i 10 par cukierników ze szkół zawodowych Małopolski oraz z Czech, Słowacji, Niemiec i Węgier.

Jury składające się z mistrzów kucharskich i cukierniczych zrzeszonych w Małopolskim Stowarzyszeniu Kucharzy i Cukierników oceniło poziom konkursu bardzo wysoko.
Do udziału w konkursie naszych uczniów przygotowała ich pani Adamina Lasoń.

Mistrzostwa europy w tenisiee stołowym

Uczeń Gimnazjum SOSW zdobył 3 medale w Mistrzostwach Europy w Tenisie Stołowym, które odbyły się w Ciechanowie w listopadzie 2010 roku. Złoty medal zdobyła drużyna, w której grał Kamil Bałuszek. Srebrny medal Kamil zdobył w grze indywidualnej, a brązowy w deblu. Gratulujemy!

Wyróżnienie specjalne w międzynarodowym konkursie plastycznym "Moja przygoda w muzeum"

Uczennica Gimnazjum Patrycja Pietrzak została uhonorowana wyróżnieniem w konkursie plastycznym za pracę "Wyprawa do Skansenu". Konkurs miał miejsce w Toruniu w 2010 roku. Gratulujemy!

Nagroda specjalna w międzynarodowym konkursie plastycznym "Moja przygoda w muzeum"

Uczeń Gimnazjum Adrian Kwartnik otrzymał nagrodę specjalną w konkursie plastycznym za pracę "Zaproszenie do muzeum". Konkurs miał miejsce w Toruniu w 2009 roku. Gratulujemy!

Laureat nagrody "Małopolski Laur Sportu"

Uczeń Gimnazjum SOSW Kamil Bałuszek został uhoronowany nagrodą "Małopolski Laur Sportu". Nagrody przyznawane są najlepszym sportowcom, którzy zajęli najwyższe lokaty w międzynarodowych imprezach sportowych rangi światowej i europejskiej. Kamil w 2009 roku zdobył brązowy medal Światowych Igrzysk Młodzieży Niepełnosprawnej w Libercu w tenisie stołowym. Nagrodę najlepszym sportowcom wojewódzstwa małopolskiego wręczył marszałek Marek Nawara 16 listopada 2010 roku. W czasie spotkania nagrodzony został również trener Kamila Bałuszka pan Piotr Stefanko reprezentujący Małopolskie Stowarzyszenie Społeczno - Sportowe Sprawni Razem. Gratulujemy!

Brązowy medal w mistrzostwach świata

Uczeń Gimnazjum reprezentował Polskę i zdobył brązowy medal w Międzynarodowych Mistrzostwach Świata w Tenisie Stołowym Global Games dla osób niepełnosprawnych, które odbyły się w lipcu 2009 roku w miejscowości Liberec w Czechach.

Stypendium Ministra Edukacji Narodowej

Uczennica Zasadniczej Szkoły Zawodowej - Magdalena Radwańska otrzymała nagrodę - Stypendium Ministra Edukacji Narodowej za wybitne osiągnięcia sportowe w roku szkolnym 2007/2008. Gratulujemy.

Półfinalista festiwalu piosenki zaczarowanej w Warszawie

Solista zespołu wokalnego "Światełko" Paweł Kopeć zakwalifikował sie do Festiwalu Piosenki Zaczarowanej. Znalazł sie w gronie 33 półfinalistów wyłonionych spośród 391 osób. Wystąpił 13 maja 2006 roku w Łazienkach Królewskich w Warszawie. Współorganizatorem Festiwalu byli: Fundacja Anny Dymnej "Mimo Wszystko", Telewizja Polska, Instutut Adama Mickiewicza. A opiekunem Festiwalu była Irena Santor. Gratulujemy!

Nagroda starosrty

Uczennica Zasadniczej Szkoły Zawodowej Joanna Strug otrzmała Nagrodę Starosty za osiągnięcia artystyczne w 2005roku. Gratulujemy!

Międzynarodowy konkurs plastyczny

Uuczennica Gimnazjum otrzymała dyplom w Międzynarodowym Konkursie Plastycznym pt: "Egipt w oczach dzieci świata" organizowanym przez Egipskie Ministerstwo Oświaty w 2004 roku. Gratulujemy!

Nagranie płyty

Zespól wokalny "Światełko" nagrał płytę pt "Niby nic" w Krakowie w 2003 roku.

zamknij