III Ogólnopolska Spartakiada Zawodowa

2023-05-09

Branżowa Szkoła I stopnia w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Chrzanowie po raz trzeci zorganizowała Ogólnopolską Spartakiadę Zawodową. W tegorocznym finale, który odbył się w dniach 9-11 maja 2023 roku, najlepsi uczniowie z branżowych szkół z całej Polski spotkali się w Schronisku Młodzieżowym na Krzeptówkach w Zakopanem, aby rywalizować w rozwiązywaniu teoretycznych i praktycznych zadań zawodowych. Nad prawidłowym przebiegiem III Ogólnopolskiej Spartakiady Zawodowej czuwało Jury w składzie: Główny specjalista z Wydziału Kultury Fizycznej i Komunikacji Społecznej Urzędu Miasta Zakopane- Agata Pacelt- Mikler oraz kierownik Szkolnego Schroniska Młodzieżowego w Zakopanem - Anna Chełmońska

 Po podliczeniu punktów, Jury ogłosiło wyniki: drużyna z Chrzanowa zajęła zaszczytne pierwsze miejsce, natomiast dwa drugie miejsca przypadły drużynom z Braniewa i Krakowa. Ponadto, wyróżniono dwa zespoły: z Nowego Targu i Wrocławia. III Ogólnopolska Spartakiada Zawodowa nie tylko dostarczyła uczestnikom emocjonujących branżowych zmagań, lecz także stworzyła wspaniałą okazję do nawiązania nowych przyjaźni i odkrycia wyjątkowych miejsc w Zakopanem.  Wśród licznych atrakcji naszego pobytu w malowniczym Zakopanem  znalazł się wyjazd na Gubałówkę, długi spacer Krupówkami aż pod same skocznie, wizyta w odnowionym, multimedialnym Muzeum Zakopiańskim, spacer po Dolinie Chochołowskiej, tradycyjny, góralski obiad w stylowej karczmie oraz ognisko z muzyką i tańcami. Ponadto w oddalone miejsca byliśmy dowożeni prywatnym busem:)

Pragniemy wyrazić ogromną wdzięczność wobec wszystkich sponsorów, którzy przyczynili się do zorganizowania tego wydarzenia. Dzięki ich hojności mogliśmy zapewnić nagrody dla uczestników, stworzyć odpowiednie warunki do rywalizacji oraz zorganizować niezapomniane atrakcje towarzyszące.

zamknij