Wojewódzkie Biegi Przełajowe

2016-04-14

Małopolskie Biegi Przełajowe w Nowym Targu
Uczniowie naszeg ośrodka wzięli udział w Małopolskich Biegach Przełajowych w Nowym Targu. Celem zawodów było wyłonienie reprezentacji Małopolski na XXI Ogólnopolskie Biegi Przełajowe Stowarzyszenia „Sprawni – Razem” w Ostrzeszowie.

W grupie młodszej na dystansie 1200 m rywalizowało 12 dziewcząt - Julia Farat - zajęła I miejsce, Dorota Ustianowska - V miejsce. Wśród chłopców wystartowało 24 zawodników. Patryk Orwat - na dystansie 2000m zajął VII miejsce, a Simon Kwiatkowski - XII miejsce.
W grupie starszej Ośrodek reprezentowali: Mateusz Hoffmann pokonując dystans 2500m jako pierwszy przybiegł do mety. Miłosz Białota - na dystansie 2500m zajął 11 miejsce, wśród dziewcząt Anna Borucka- na dystansie 1500m zajęła VI miejsce, a Patrycja Dubiel - uplasowała się na VII miejscu.
Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy uzyskania bardzo dobrych wyników.
Za Julię Farat i Mateusza Hoffmanna, którzy za tydzień wezmą udział w Ogólnopolskich Biegach Przełajowych w Ostrzeszowie mocno trzymamy kciuki!