Mistrzostwa Polski - Ostrzeszów

2016-04-24

W dniach 23-24.04.2016r. w Ostrzeszowie odbyły się Mistrzostwa Polski w Biegach Przełajowych Stowarzyszenia Społeczno – Sportowego „SPRAWNI RAZEM”. Ekipę Małopolski reprezentowali zwycięzcy zawodów wojewódzkich. Byli to uczniowie z Nowego Sącza, Nowego Targu, Krakowa i dwóch uczniów z naszego ośrodka- Julia Farat oraz Mateusz Hoffmann.

Na dystansie 1000 m - Julia farat uczennica 6 klasy szkoły podstawowej zajęła wysokie 7 miejsce spośród 20 starujących zawodniczek, uzyskując znaczną przewagę nad pozostałymi 13 biegaczkami.
Na dystansie 3000 m - Mateusz Hoffmann uczeń klasy 1 ZSZ pewnie pokonał 21 zawodników i uplasował się na 9 miejscu spośród 30 starujących.
Julii i Mateuszowi serdecznie gratulujemy uzyskania bardzo dobrych wyników na Mistrzostwach Polski i życzymy dalszych sukcesów.