Dzisiaj uczniowie klasy 5a i 7a odwiedzili Kraków, poznając jego zabytki, historię i wyjątkową atmosferę.
Spacer uliczkami miasta, wizyta na Wawelu i wspólne chwile sprawiły, że wycieczka była pełna wrażeń i dobrego humoru