Wycieczka na Górę Żar

2026-06-18

Uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w wycieczce turystyczno-krajoznawczej na Górę Żar i Kiczerę. P

 Podczas wędrówki podziwialiśmy piękne, niezapomniane widoki oraz malownicze krajobrazy. Dopisała nam słoneczna pogoda i super atmosfera. Wspólnie spędzony czas dostarczył wielu pozytywnych wrażeń i na długo pozostanie w naszej pamięci.