Archiwum: kwiecień 2016

2016-04-11

Uczniowie Ośrodka brali udział w VII Festiwalu Karaoke „Śpiewajmy razem” w Centrum Sztuki Współczesnej SOLVAY w Krakowie. Impreza była objęta honorowym patronatem Prezydenta Miasta Krakowa Jacka Majchrowskiego.

2016-04-14

Małopolskich Wiosennych Biegach Przełajowych w Nowym Targu uczestniczyli uczniowie: Miłosz Białota, Mateusz Hoffman i Anna Borucka. Wielki sukces odniósł Mateusz Hoffman, który zajął I miejsce w swojej kategorii.

2016-04-14

Odbyło się spotkanie uczniów Zasadniczej Szkoły Zawodowej z funkcjonariuszami Policji na terenie Komendy Powiatowej Policji w Chrzanowie.

2016-04-15

Uczestniczyliśmy w XI Ogólnopolskim Festiwalu Integracyjnym Tańca i Piosenki Chrzanowska Lokomotywa Artystyczna. W tym roku konkurs odbywał się pod patronatem Fundacji Synapsis, której misją jest niesienie pomocy ludziom z autyzmem.

2016-04-18

W szkole został zorganizowany konkurs kucharsko- cukierniczy.

2016-04-23

W Ostrzeszowie odbyły się Mistrzostwa Polski w Biegach Przełajowych Stowarzyszenia Społeczno – Sportowego „SPRAWNI RAZEM”. Na dystansie 3000 m Mateusz Hoffmann pewnie pokonał 21 zawodników i uplasował się na 9 miejscu spośród 30 startujących.

2016-04-27

Uczniowie ZSZ i PDP wzięli udział w zajęciach zorganizowanych w ruinach zamku Lipowiec.

2016-04-28

Uczniowie ZSZ i SPdP  uczestniczyli w pikniku w Powiatowym Domu Pomocy Społecznej w Płazie. Były zabawy, gry i zawody sportowe oraz poczęstunek.