Archiwum: wrzesień 2016

Rozpoczynamy rok szkolny
2016-09-01

W nowym roku szkolnym 2016/2017 w Zasadniczej Szkole Zawodowej i w Szkole Przysposabiającej do Pracy razem jest 9 klas i uczy się 86 uczniów. W ubiegłym roku szkolnym w czerwcu egzamin zawodowy zdało 11 uczniów.

ROK SZKOLNY 2016/2017

2016-09-16

W bibliotece szkolnej powstała wystawa „Pszczoła mój przyjaciel”, przygotowana na konkurs IV Powiatowej Olimpiady Pszczelarskiej.

2016-09-16

Uczniowie  SPdP i ZSZ  brali udział w „VII Dniu Uśmiechu” w Parku Rozrywki Zatorland  w Zatorze.  Korzystali tam z licznych atrakcji: pływali statkiem , spacerowali po parku ruchomych dinozaurów, oglądali sztuczne owady w „Parku Owadów”, jeździli samochodami.

2016-09-19

Odbyło się szkolenie dla uczniów na temat : „Zaburzenia emocjonalne, agresja i przemoc. Sposoby radzenia sobie w sytuacjach trudnych. Możliwości uzyskania pomocy”.

2016-09-21

Uczestniczyliśmy w Domu Urbańczyka w wydarzeniu „Spotkanie z Kulturą: Irlandia” Po prelekcji na temat Irlandii odbyła się degustacja potraw kuchni irlandzkiej, które zostały przygotowane w pracowni gastronomicznej naszej szkoły. Potrawy: gulasz, irlandzki chleb i muffinki bardzo smakowały uczestnikom spotkania.

2016-09-29

W zawodach pływackich Olimpiady Specjalnej w Krakowie uczestniczyli  uczniowie: Emilia Krysiak, Joanna Trytko i Paweł Krawczyk.  Emilia Krysiak zajęła 1 miejsce na dystansie 25 m i 50 m.

2016-09-29

Uczniowie szkoły zawodowej: Miłosz Białota, Mateusz Hoffmann i Piotr Palka uczestniczyli w Jesiennych Wojewódzkich Biegach Przełajowych „Sprawni Razem” w Szymbarku. Mateusz Hoffmann zajął 1 miejsce w kategorii chłopców starszych.