Archiwum: maj 2026

2026-05-25

Dzisiaj uczniowie klasy 5a i 7a odwiedzili Kraków, poznając jego zabytki, historię i wyjątkową atmosferę. 

2026-05-31
W dniach 25.05 - 31.05.2026 uczniowie przebywali na zielonej szkole w Pogorzelicy. Podczas wyjazdu uczestnicy korzystali z uroków nadmorskiego wypoczynku – kąpali się w morzu, plażowali oraz spacerowali brzegiem morza.