Archiwum: maj 2023

2023-05-05

W ramach realizacji XI edycji programu profilaktyczno-wychowawczego „Możesz żyć inaczej” w dn. 28.04.2023r. uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 9 i Branżowej Szkoły I stopnia uczestniczyli w szkoleniu prowadzonym przez koordynatorki Zespołu Interdyscyplinarnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Chrzanowie P. Patrycję Dorynek i P. Iwonę Burek. 

2023-05-09

Branżowa Szkoła I stopnia w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Chrzanowie po raz trzeci zorganizowała Ogólnopolską Spartakiadę Zawodową. W tegorocznym finale, który odbył się w dniach 9-11 maja 2023 roku, najlepsi uczniowie z branżowych szkół z całej Polski spotkali się w Schronisku Młodzieżowym na Krzeptówkach w Zakopanem, aby rywalizować w rozwiązywaniu teoretycznych i praktycznych zadań zawodowych. Nad prawidłowym przebiegiem III Ogólnopolskiej Spartakiady Zawodowej czuwało Jury w składzie: Główny specjalista z Wydziału Kultury Fizycznej i Komunikacji Społecznej Urzędu Miasta Zakopane- Agata Pacelt- Mikler oraz kierownik Szkolnego Schroniska Młodzieżowego w Zakopanem - Anna Chełmońska

 Po podliczeniu punktów, Jury ogłosiło wyniki: drużyna z Chrzanowa zajęła zaszczytne pierwsze miejsce, natomiast dwa drugie miejsca przypadły drużynom z Braniewa i Krakowa. Ponadto, wyróżniono dwa zespoły: z Nowego Targu i Wrocławia. III Ogólnopolska Spartakiada Zawodowa nie tylko dostarczyła uczestnikom emocjonujących branżowych zmagań, lecz także stworzyła wspaniałą okazję do nawiązania nowych przyjaźni i odkrycia wyjątkowych miejsc w Zakopanem.  Wśród licznych atrakcji naszego pobytu w malowniczym Zakopanem  znalazł się wyjazd na Gubałówkę, długi spacer Krupówkami aż pod same skocznie, wizyta w odnowionym, multimedialnym Muzeum Zakopiańskim, spacer po Dolinie Chochołowskiej, tradycyjny, góralski obiad w stylowej karczmie oraz ognisko z muzyką i tańcami. Ponadto w oddalone miejsca byliśmy dowożeni prywatnym busem:)

zamknij