Wyróżnienie Starosty dla Mateusza Hoffmanna

2016-11-30

Podczas sesji Rady Powiatu wręczono Nagrody Starosty dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych prowadzonych przez powiat chrzanowski za najlepsze wyniki w nauce, osiągnięcia artystyczne i osiągnięcia sportowe. Wyróżniono także Mateusza Hoffmanna, ucznia ZSZ Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Chrzanowie za bardzo dobre wyniki w nauce i osiągnięcia sportowe.

 

 

Uczeń wyróżnia się pilnością i aktywnością na zajęciach lekcyjnych uzyskując bardzo dobre wyniki w nauce ze średnią 4,6 i bardzo dobre zachowanie. Pomimo wady słuchu, zawsze pracuje z wysoką motywacją na miarę swoich możliwości. Osiąga on również bardzo dobre wyniki w sporcie, a w szczególności w biegach, na szczeblu ogólnopolskim i wojewódzkim:

- I miejsce w biegu „Aktywny czas łączy nas” w Krakowie w 2014 r.

- I miejsce w Wojewódzkich Biegach Przełajowych „Sprawni Razem” w Chrzanowie w 2014

- I miejsce w Małopolskich Wiosennych Biegach Przełajowych w Nowym Targu „Sprawni Razem” w 2015 r.

- VII miejsce w Ogólnopolskich Biegach Przełajowych „Sprawni Razem” w Łodzi w 2014 r.

- I miejsce w biegu 1500m na XVII Mistrzostwach Województwa Małopolskiego w Lekkiej Atletyce „Sprawni Razem” w Krakowie w 2016 r.

Rozwija także swoje zainteresowania poza szkołą – należy do Klubu Sportowego Arka Babice. Jako aktywny uczestnik reprezentuje Klub w rozgrywkach piłki nożnej na terenie powiatu.

zamknij